zamknij Serwis używa plików cookies w celu identyfikacji i konfiguracji użytkownika, sesji, statystyk.

Jaśminowy Ogród
Nasz sklep prowadzi detaliczną sprzedaż artykułów ogrodniczych oraz drzew i krzewów ozdobnych dla właścicieli  ogrodów przydomowych i działkowców. Prowadzimy również wypożyczalnię narzędzi ogrodniczych.
Wypożyczenie narzędzi
Narzędzia wypożyczamy każdorazowo na podstawie umowy najmu urządzenia. Do zawarcia umowy konieczne jest przedstawienie dowodu osobistego oraz drugiego dokumentu ze zdjęciem (prawo jazdy, paszport, itp.). Narzędzia wypożyczane są na doby lub godziny. Przy wypożyczaniu narzędzi z napędem spalinowym pobieramy kaucję w wysokości 300zł w przypadku pozostałych narzędzi kaucja wynosi 50zł. Kaucja rozliczana jest przy zwrocie nieuszkodzonego urządzenia. W przypadku uszkodzenia urządzenia wynikającego z niewłaściwej eksploatacji koszty naprawy ponosi wynajmujący. Cena najmu urządzenia podawana jest każdorazowo na wystawionej aukcji. W celu rezerwacji urządzenia na konkretny termin prosimy o kontakt telefoniczny.
Wysyłka wylicytowanych przedmiotów
Wylicytowane przedmioty wysyłamy na następny dzień roboczy od chwili zaksięgowania wpłaty lub na następny dzień od chwili wygrania aukcji przy wyborze opcji "płatne przy odbiorze". Do każdej transakcji wystawiamy paragon fiskalny lub fakturę VAT

Szczególnie Polecamy

glebogryzarka
Glebogryzarka spalinowa RTT-3
Cena:
150,00 zł
Dostępność:
Stan = 10
fiskars-kolce-do-walu-411
Areatory do wału Fiskars (w komplecie z wałem)
Cena:
20,00 zł
Dostępność:
Stan = 10
Wynajmij na [dni] Tooltip [na ile czasu chcesz wynjąć]
Brak obrazka
Kosa spalinowa Mori X-800
Cena:
80,00 zł
Dostępność:
Stan = 10